MEGASOL

View as Grid List
Sort by
Display per page

Cleaner 20 % alcohol (0749) 100ml

Dezinficējošs seksa palīgierīču tīrīšanas līdzeklis ar izsmidzinātāju. 20 % alkohola. Paredzēts vibratoru, bumbiņu, seksa leļļu, gumijas, stikla, lateksa, silikona un metāla seksa rotaļlietu tīrīšanai. Lietošana - apsmidziniet rotaļlietu sekojot, no apmēram 20 cm attāluma (sekojiet, lai tīrāmā ierīce neizmirkst). Ļaujiet izžūt ne mazāk par 30 sekundēm. Tad rūpīgi noslauciet rotaļlietu, pārliecinoties, ka tā ir sausa vai noskalojiet ūdenī. Viens izsmidzinātāja spiediens (1 ml) ir paredzēts 5 cm2 tīrīšanai. Glabāšana - novietot bērniem nepieejamā vietā. Pudelītei jābūt cieši aizvērtai. Nopietnas acu bojājumu briesmas – ja nokļūst saskarē ar acīm, nekavējoties skalot lielā daudzumā tekoša ūdens, kā arī konsultēties ar ārstu uzrādot izstrādājuma iepakojumu un etiķeti.
€15.65

Eros clean (0749) 200ml

Dezinficējošs seksa palīgierīču tīrīšanas līdzeklis ar izsmidzinātāju. Bez smaržas un nesatur alkoholu. Paredzēts We-vibe produktu tīrīšanai. Lietošana: apsmidziniet rotaļlietu sekojot, no apmēram 20 cm attāluma (sekojiet, lai tīrāmā ierīce neizmirkst). Ļaujiet izžūt ne mazāk par 30 sekundēm. Tad rūpīgi noslauciet rotaļlietu, pārliecinoties, ka tā ir sausa vai noskalojiet ūdenī. Viens izsmidzinātāja spiediens (1 ml) ir paredzēts 5 cm2 tīrīšanai. Glabāšana: novietot bērniem nepieejamā vietā. Pudelītei jābūt cieši aizvērtai. Nopietnas acu bojājumu briesmas – ja nokļūst saskarē ar acīm, nekavējoties skalot lielā daudzumā tekoša ūdens, kā arī konsultēties ar ārstu uzrādot izstrādājuma iepakojumu un etiķeti.
€15.65

Lubrikants Eros aqua woman (0710) 100ml

Ar šo lubrikantu Jūs iegūsiet neaizmirstamas un patīkamas mīlas stundas. Lubrikants nav taukains, tas ir ar patīkamu smaržu un viegli iesūcas ādā.
€15.65 €10.65

Lubrikants Eros AQUAglide (0708) 200ml

Lubrikants Eros AQUAglide - vācu firmas JOYDIVISION jaunums. Slidens lubrikants izmantošanai vaginālo dzimumaktu laikā. Iepakojumā: 200 ml, ražots Vācijā.
€14.00

Lubrikants EROS Classsic Silicone Bodyglide (0822) 30ml

Lubrikants uz silikona bāzes.
€6.90

Lubrikants Eros hyaluron and pantenol (0710) 100ml

Ar šo lubrikantu Jūs iegūsiet neaizmirstamas un patīkamas mīlas stundas. Lubrikants uz ūdens bāzes ar pantenolu un gialuronu, nav taukains, tas ir ar patīkamu smaržu un viegli iesūcas ādā.
€15.65 €11.65