Inflatable vibrators

Interneta intīmpreču veikals Tev.lv piedāvā Jūms nopirkt piepūšamie vibratori, intīmās rotaļlietas un citi intīm preces

View as Grid List
Sort by
Display per page

Vibrators Blossom (1156)

Analāis vibrātors (10 cm) no želejveida materiāla. Piepūšamais. Sarkanā krāsā. Preces iepakojums var atšķirties no attēlā redzamās.
€24.40

Vibrators Bumping balloon (1156)

Piepušams vibrejošs falls (garums 12 cm, diametrs 3,5 cm).
€24.40

Vibrators Fanny Hills (1156) melns

Piepūšams anālais vibrators no želejveida materiala. Garums 12 cm, diametrs 2,5 cm (var palielināt piepūšot ar komplektā ietilpstošu rokas pumpīti). Piemērots abiem dzimumiem, regulējama uzpūšamā uzgaļa izmēra dēļ. Var lietot arī prostatas masāžai.
€24.40

Vibrators Throbbing G-sport (1156)

Lateksa vibrators ar anatomisku G-punta sasniegšanu un pumpi. Ar šā rīka palīdzību sieviete var sekmīgi atrisināt vīrieša trūkumu savā dzīvē un gultā. Dažas sievietes izmanto mākslīgo dzimumlocekli kā labu papildinošu kairinājumu arī seksā ar esošo vīrieti. Sieviete pati var noregulēt mākslīgā dzimumlocekļa stingrumu un izvēlēties, kā un cik dziļi tas ieiet viņas ķermenī. Preces iepakojums var atšķirties no attēlā redzamās.
€24.40

Vibrators Zepplin (1156)

Piepūšams analāis vibrātors. Izgatavots no želejveida materiāla. Komplekts pāriem, piemērots abiem partneriem regulējama uzpūšamā uzgaļa izmēra dēļ. Garums 10 cm, diametrs 2 cm (var palielināt piepūšot ar komplektā ietilpstošu rokas pumpīti). Var lietot arī prostatas masāžai. Preces iepakojums var atšķirties no attēlā redzamās.
€24.40