Womanizer

View as Grid List
Sort by
Display per page

Stimulators The conquest (0166) melns

Klitora stimulators sievietēm. Klitora stimulators, kas stimulāciju veic ar gaisa plūsmas viļņiem. Ierīces uzgalis ir veidots no medicīniskā silikona.
€69.00 €54.00

Stimulators Womanizer (0149) liberty

Jaunais Womanizer Liberty - ūdensizturīga versija! Womanizer tehnoloģija - bezkontakta stimulāciju klitora stimulācija. To tagad var izmantot arī zem ūdens! Ieslēdziet Womanizer ar ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi. Tad, no 6 slodzes līmeņiem izmantojot plus / mīnus pogu, izvēlieties Jums piemērotu impulsu biežumu.
€97.00

Stimulators Womanizer (0150) starlet

Jaunais Womanizer Liberty - ūdensizturīga versija! Womanizer tehnoloģija - bezkontakta klitora stimulācija. To tagad var izmantot arī zem ūdens! Ieslēdziet Womanizer ar ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi. Tad, no 4 slodzes līmeņiem izmantojot plus / mīnus pogu, izvēlieties Jums piemērotu impulsu biežumu.
€67.00

Stimulators Womanizer (0361) premium white balts

Jaunais Womanizer Premium - ūdensizturīga versija! Womanizer tehnoloģija - bezkontakta stimulāciju klitoram. Tagad to var izmantot arī zem ūdens! Ieslēdziet Womanizer ar ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi. Tad, no 12 slodzes līmeņiem izmantojot plus / mīnus pogu, izvēlieties Jums piemērotu impulsu biežumu.
€189.00

Stimulators Womanizer 2GO (0159) balts

Sieviešu klitora stimulators. Rāžots Vācijā! Diskrēts veidols - izskatās kā lūpukrāsa! Klitora stimulators, kas stimulāciju veic ar gaisa plūsmas viļņiem. Sešas intensitātes pakāpes. Ierīces galviņa ir veidota no medicīniskā silikona.
€159.00