EROTIST

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Komplekts Popo pleasure (0119) violets

Anusa stimulātori. Komplektā trīs dažādu izmēru vienības (10 cm, diametrs 2,5 cm; 8,3 cm, diametrs 2,2 cm; 12 cm, diametrs 3,2 cm). Izbaudi sekusālus piedzīvojumus.
€24,50

Lubrikants anal (0770) silicone 100ml

Koncentrēts lubrikants uz silikona bāzes. Gela sastāvs palielina elastību un tāpēc īpaši piemērots anālajam seksam.
€12,90

Lubrikants Erotist anal (0756) 100ml

Lubrikants palielina abu partneru dzimumorgānu slīdamību. Līdzeklis ārējo dzimumorgānu mitrināšanai arī anālajā seksā, jo satur pretsāpju līdzekli. Ideāls līdzeklis prezervatīvu mitrināšanai, ilgstoši uztur slīdamību, pH neitrāls, nesatur taukus un neizsauc alerģiju.
€13,00

Lubrikants Erotist chocolate (0717) 100ml

Mitrais lubrikants ar šokolādes garšu un smaržu (100 ml). Šī seksa želeja ir maksimāli kvalitatīva un tai piemīt optimālās slīdēšanas īpašības. Var lietot visam ķermenim. Līdzeklis ir caurspīdīgs, ūdenscauraidīgs, nesatur taukus, ir bez smaržas un ir īpaši drošs ādai. Šīs līdzeklis var tikt pielietots ilgu laiku. TIKAI ĀRĒJAI LIETOŠANAI! Lietošana - vajadzīgo līdzekļa daudzumu uzlikt uz izvēlētās ķermeņa daļas un viegli iemasēt. Viegli tiek notīrīts lietojot siltu ūdeni.
€10,00

Lubrikants Erotist cooling (0717) 100ml

Mitrais lubrikants aukstuma efektu (100 ml). Šī seksa želeja ir maksimāli kvalitatīva un tai piemīt optimālās slīdēšanas īpašības. Var lietot visam ķermenim. Līdzeklis ir caurspīdīgs, ūdenscauraidīgs, nesatur taukus, ir bez smaržas un ir īpaši drošs ādai. Šīs līdzeklis var tikt pielietots ilgu laiku. TIKAI ĀRĒJAI LIETOŠANAI! Lietošana - vajadzīgo līdzekļa daudzumu uzlikt uz izvēlētās ķermeņa daļas un viegli iemasēt. Viegli tiek notīrīts lietojot siltu ūdeni.
€10,00

Lubrikants Erotist long stay man (0670) 50ml

Ar šo lubrikantu Jūs iegūsiet neaizmirstamas un patīkamas mīlas stundas. Lubrikants nav taukains, tas ir ar patīkamu smaržu un viegli iesūcas ādā.
€5,00