HOT

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Feromoni HOT Pheromone gel (0738) girl+girl

Ekskluzīvs gēls sievietēm! Hot PHERAMONGEL GIRL satur īpaši izstrādātas vielas (feromonus), kuras iedarbojas uz sieviešu zemapziņu, izraisot stimulējošu efektu. Sieviete kļūst erotiski un seksuāli pievilcīga citai sievietei. Lietošanas veids - nospiest uz līdzekļa izsmidzinātāju līdz 3 reizēm un izspiežot gēlu uz pirksta maigi izsmērēt pa Jūsu seju un kaklu.
€32,00

Feromoni HOT Pheromongel extra strong boy (0738) boy+boy

Ekskluzīvs gēls vīriešiem! Hot PHERAMONGEL BOY satur īpaši izstrādātas vielas (feromonus), kuras iedarbojas uz vīrieša zemapziņu, izraisot stimulējošu efektu. Vīrietis kļūst erotiski un seksuāli pievilcīgs citam vīrietim. Lietošanas veids - nospiest uz līdzekļa izsmidzinātāju līdz 3 reizēm un izspiežot gēlu uz pirksta maigi izsmērēt pa Jūsu seju un kaklu.
€49,00 €38,00

HOT V-activ for men (0831) kapsulas

Preparāta sastāvā ir tikai dabīgas vielas. Šo vielu kombinācija vīriešiem paaugstina dzimumspēju un seksuālo uzbudinātību, mazina stressu, kā arī paaugstina organisma aizsargspējas un palīdz to uzturēt labā fiziskā formā.
€17,00

Intimate care cleaner spray with aloe vera (0749) 100ml

Ražots Vācijā. Dezinficējošs seksa palīgierīču tīrīšanas līdzeklis ar izsmidzinātāju. Bez smaržas un nesatur alkoholu. Paredzēts vibratoru, bumbiņu, seksa leļļu, gumijas, stikla, lateksa, silikona un metāla seksa rotaļlietu tīrīšanai. Lietošana - apsmidziniet rotaļlietu sekojot, no apmēram 20 cm attāluma (sekojiet, lai tīrāmā ierīce neizmirkst). Ļaujiet izžūt ne mazāk par 30 sekundēm. Tad rūpīgi noslauciet rotaļlietu, pārliecinoties, ka tā ir sausa vai noskalojiet ūdenī. Viens izsmidzinātāja spiediens (1 ml) ir paredzēts 5 cm2 tīrīšanai. Glabāšana - novietot bērniem nepieejamā vietā. Pudelītei jābūt cieši aizvērtai. Nopietnas acu bojājumu briesmas – ja nokļūst saskarē ar acīm, nekavējoties skalot lielā daudzumā tekoša ūdens, kā arī konsultēties ar ārstu uzrādot izstrādājuma iepakojumu un etiķeti.
€15,65

Kapsulas Exxtreme woman (0789) 2 caps

Iepakojumā 2 kapsulas. Līdzeklis palīdz sievietēm atslābināties. Palielina libido.
€7,00

Kapsulas Exxtreme woman (0815) 10 caps

Iepakojumā 10 kapsulas. Līdzeklis palīdz sievietēm atslābināties. Palielina libido.
€18,00

Lubrikants eXXtreme anal spray (0766) spray 50ml

Izsmidzināms līdzeklis, kas palielina abu partneru dzimumorgānu slīdamību. Līdzeklis ar patīkamu piparmētras aromātu. Paredzēts ārējo dzimumorgānu mitrināšanai anālā seksa laikā. Palielina ādas elastīgumu un atslābina muskuļus. Nesatur taukus un neizsauc alerģiju. Nelietot grūtniecības laikā. Iepakojumā 50 ml.
€18,50 €14,50

Lubrikants Exxtreme glide A+ (0770) silicone 100ml

Koncentrēts lubrikants uz silikona bāzes ar īpašu piedevu A+. Gela sastāvs palielina elastību un tāpēc īpaši piemērots anālajam seksam.
€12,90

Lubrikants Exxtreme glide A+ (0770) water 100ml

Koncentrēts lubrikants uz ūdens bāzes ar īpašu piedevu A+. Gela sastāvs var atslābināt muskuļus un palielināt elastību (tāpēc īpaši piemērots anālajam seksam).
€12,90

Lubrikants Superglide anal warming (0756) 100ml

Mitrais lubrikants ar sildošu efektu, bez garšas un smaržas (100 ml). Veicina dzimumakta ilgāku norisi, var lietot visam ķermenim. Šī seksa želeja ir maksimāli kvalitatīva un tai piemīt optimālās slīdēšanas īpašības. Līdzeklis ir caurspīdīgs, ūdenscauraidīgs, nesatur taukus ir drošs ādai. Šīs līdzeklis var tikt pielietots ilgu laiku. Lietošana - vajadzīgo līdzekļa daudzumu uzlikt uz izvēlētās ķermeņa daļas un viegli iemasēt. Viegli tīrāms lietojot siltu ūdeni.
€13,00

Smaržas Female erotics sensual (0738) woman 100ml

Ekskluzīvs sprejs sievietēm - erotiskas un seksuālas piesaistes efektam. Lietošana nospiežot uz līdzekļa izsmidziniātāja 1-3 reizes iesmaržot kaklu.
€49,00

Uzbudinošs līdzeklis Exxtreme Power Caps (0789) 2 caps

Līdzeklis vīriešiem - palielina dzimumtieksmi, potenci un seksuālo enerģiju. Lietošana - 1 kapsula 1x dienā 2 stundas pirms vēlamā efekta (norīt uzdzero 1 glāzi ūdens). Nedrīksts lietot kopā ar alkoholu un kofeīnu!
€7,00