Masturbatori (vagīnas, ānusi un mutes)

Masturbatori jeb seksa imitatori

Masturbatori tiek uzskatīti par pretstatu dildo un vibratoriem. Masturbators ir no silikona, gumijas vai TPE izgatavota mākslīgā vagīna, kas vīriešiem sniedz papildu prieku, dažādību un lielāku apmierinājumu pašstimulācijas procesā. Materiāls ir elastīgs un pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai, radot īpaši autentisku sajūtu.

Protams, masturbatori ir arī lieliski piemēroti iekļaušanai mīlēšanās procesā ar partneri, un tie var piešķirt jaunu sparu Jūsu seksuālajai dzīvei. Masturbatori paver vīriešiem vairākas iespējas.

Ir pieejami daudzi varianti. No parocīga kabatas masturbatora, ko vajadzības gadījumā var diskrēti un neuzkrītoši pārvietot, līdz praktiskam torsa masturbatoram suņa pozā un masturbatoriem ar kuplām dubultā D izmēra krūtīm – katram tipam ir kaut kas piemērots! Atkarībā no noskaņojuma ar daudziem variantiem varat gūt gan anālo, gan vaginālo seksa prieku.

Ārējais un iekšējais materiāls ir maldinoši līdzīgs sievietes ķermenim ādas toņa un tekstūras ziņā. Atkarībā no modeļa izstrādājumu iekšējā struktūra ir aprīkota ar silšanas funkciju, vibrācijas funkciju un sūkšanas funkciju, kas garantē pasakainu rotaļu baudu. Iekļūstiet baudas kanālā un izbaudiet īstenībai līdzīgu, intensīvu frikciju, sajūtām atbilstošus materiālus un pasakainus orgasmus.

Parocīga kabatas vāverīte vai praktisks rumpja masturbators?

Tas, vai jums vajadzētu izvēlēties kabatas vai rumpja masturbatoru, ir atkarīgs no paredzētā lietošanas veida. Ja vēlaties, lai ierīce vienmēr būtu pa rokai, un vēlaties to ņemt līdzi arī ceļojumos, ieteicams izvēlēties mazāku kabatas vāverītes formāta modeli. To var arī ātri paslēpt un, ja nepieciešams, diskrēti un neuzkrītoši transportēt. Ja nevēlaties, lai Jūsu partneris uzzinātu par Jūsu labo rotaļlietu, mazo masturbatoru ir vieglāk pasargāt no ziņkārīgo acīm nekā lielākas versijas. Turklāt šiem mazajiem laimes lādiņiem ir arī daži elpu aizraujoši īpaši piedāvājumi.

Taču lielformāta masturbatori arī ir patiešām jautri un vēl reālistiskāki nekā mazie modeļi. Izklaides kanāls ir tikpat jutīgs un tikpat kvalitatīvs kā mazajiem formātiem. Tomēr šiem rumpja formas masturbatoriem ir izšķiroša priekšrocība, ka jums pašiem nekas nav jādara un tādējādi ir vēl vairāk iespēju izjust vēl ticamāku pieredzi. Rokas var glāstīt sulīgos sēžamvietas izliekumus, satvert gurnus ritmiskiem grūdieniem vai, atkarībā no modeļa, mīcīt kuplās krūtis. Fanta Flesh materiāls, kas imitē ādu, ļauj jums justies tā, it kā Jūs būtu pašā vidū, nevis tikai klāt!

Masturbatora iegāde - kas man jāņem vērā?

Masturbatoriem ir reālistisks vai diskrēts izskats, atkarībā no jūsu vēlmēm. Reāliem līdzīgi modeļi līdz pēdējai detaļai atveido maksti un anālo atveri. Pakāpienu augstāk no šiem kompaktajiem modeļiem ir sievietes rumpja replika. Mīkstais materiāls un krūšu attēls vilinās Jūs karstiem baudas mirkļiem. Daži masturbatori atveido orālo seksu, izmantojot sūkni, lai sūkāšanas sajūta šķistu maldinoši reāla. Diskrēti masturbatori ir maskēti kā bundža, caurulīte, olas forma vai, kā Fleshlight gadījumā, lukturītis.

Daži cilvēki dod priekšroku masturbatoriem ar konstrukcijām, kuru iekšpusē ir rievas, robi vai nelieli izciļņi, lai pastiprinātu reālo sajūtu. Kopumā - jo stingrāks masturbators, jo intensīvāka sajūta. Tomēr vispirms iesakām sākt ar normāla diametra masturbatoru, lai izjustu dzimumlocekļa platumu un savas vēlmes. Lubrikanta lietošana atvieglo dzimumlocekļa iekļūšanu un palielina seksa rotaļlietas lietošanas baudu un prieku.

Mākslīgās makstis, mākslīgās anālās atveres un mākslīgās mutes, kā arī audas preces no citām kategorijām Jūs varat iegādāties veikalā Tev.lv

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā