Prostatas stimulatori

Seksuālā stimulācija veicot prostatas masāžu!

Prostatas masāža dažiem var būt seksuāli stimulējoša, un tā ir izplatīta prakse vīriešu, kuriem ir sekss ar vīriešiem, vidū. Lai samazinātu traumu risku, izmēģinot prostatas masāžu vai jebkura veida anālo seksu, ieteicams lietot lielu lubrikanta daudzumu!

Pastāv arī dažādi seksa piederumi, kas paredzēti tieši prostatas stimulācijai. Ja nolemjat kādu no tiem izmantot, esiet pacietīgs, izmantojiet daudz lubrikanta un pārliecinieties, ka izstrādājums ir drošs un neiesprūdīs jūsu taisnās zarnas rajonā.

Prostatas masāžas būtība ir tāda, ka tā nav efektīvs līdzeklis prostatas problēmu vai iegurņa sāpju ārstēšanai. Tās izmantošana seksa laikā ar piekritušu partneri ir OK, bet nepaļaujieties uz to kā uz medicīnisku terapiju.

Prostatas stimulācija - ar ko sākt?

Prostatas stimulācija pēdējo pāris gadu laikā ir kļuvusi diezgan populāra. Daudzi vīrieši interesējas par prostatas stimulāciju un neaprakstāmajiem orgasmiem, ko viņi var gūt, izmantojot šāda veida stimulāciju. Prostatas dildo ir izgatavoti no ādai draudzīga silikona, kas nesatur ftalātus. Atšķirībā no parastajiem anālajiem dildo un dibena spraudņiem tie ir “L” veida, lai varētu nodrošināt prostatas stimulāciju.

Šī vīrieša erogēnā zona ir ļoti jutīga, un to var salīdzināt ar sievietes G punktu. Tā atrodas starp urīnpūsli un taisno zarnu: aptuveni 5 – 7 cm virs anālās atveres. Prostatas dildo gals ir nedaudz biezāks, lai dildo nevarētu pilnībā ievietot (lai ar to būtu viegli rīkoties un lai tas neiestrēgtu taisnās zarnas iekšpusē). Prostatas aizbāžņi un dildo ir lieliski piemēroti iesācējiem, jo tie nav pārāk lieli, tāpēc laika gaitā var lēnām un maigi izstiept anālo atveri.

Ir pieejami visdažādākie prostatas stimulatori, dibena spraudņi un dildo ar dažādiem fiziskajiem parametriem (garumu, diametru, formu un krāsu). Mēs iesakām sākt ar dibena aizbāzni, lai redzētu, cik jutīgs ir anālais atvērums, kā arī lai lēnām izstieptu anālo atveri, pirms sākat izmantot cita veida anālās rotaļlietas. Ievietojot rotaļlietu, jālieto daudz lubrikanta. Laika gaitā pieradīsiet pie sajūtas, un tad varēsiet pilnvērtīgi izbaudīt šāda veida stimulāciju. Ir arī rotaļlietas, kas var stimulēt prostatu un starpeni vienlaikus, ja Jums tas ir nepieciešams.

Prostatas dildo - intensīvai stimulācijai un spilgtiem baudas mirkļiem!

Prostatas dildo ir anālie vibratori, kuriem ir īpaša forma, tāpēc tie ir ideāli piemēroti prostatas stimulēšanai. Daudzi vīrieši uzskata, ka prostatas stimulācija ir ļoti patīkama, un viņu partneres noteikti izbaudīs viņa ārkārtīgi cieto dzimumlocekli. Prostatas dildo ir lieliski piemēroti ikvienam, kurš jau ir veicis iekšēju vai ārēju prostatas masāžu un vēlas izmēģināt ko jaunu un aizraujošu. Tomēr prostatas dildo var būt arī lielisks vidusceļš, ja Jūsu partneris(-e) nav sajūsmā par prostatas.

Interneta intīmpreču veikals Tev.lv piedāvā Jūms nopirkt vibratorus, prostatas stimulatorus un citas intīmpreces!

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Beginners prostate stimulator (1212)

Prostatas masāžai un stimulēšanai. Īpašas formas prostatas masētājs ideālam kontaktam. Var droši izmantot ūdenī. Izgatavots no silikona. Garums 8,9 cm, diametrs 2,5 cm.
€23,00

Dildo Bottoms up (0092) P spot rocker

Prostatas stimulātors.
€34,15

Falls Backdoor collection (0491) melns

Falla imitators no silikona, anālais. Izmēri - garums 10 cm.
€15,80

Falls Backdoor collection (0491) sarkans

Falla imitators no silikona, anālais. Izmēri - garums 10 cm.
€15,80

Falls Bulbed intruder (1242) melns

Lokans un elastīgs prostatas masētājs Prostate Probe. Daudzfunkcionāls anālais zizlis. Izgatavots no silikona.
€23,00

Falls ClassiX Prostate Stimulator (1242) rozā

Anatomiski pielāgots prostatas stimulators. Izmēri - garums 14 cm, diametrs 1-3 cm. Ūdensdrošs.
€23,00

Falls Curved prostate probe (1242) melns

Lokans un elastīgs prostatas masētājs.
€23,00

Falls Edgar (1242)

Lokans un elastīgs prostatas masētājs. Garums 11,5 cm, diametrs 2,5 cm.
€23,00

Falls Malesation ultra p-spot massager (1242) melns

Lokans un elastīgs prostatas masētājs. Izgatavots no silikona.
€23,00

Falls Power escorts prostate pleaser (1242) melns

Lokans un elastīgs prostatas masētājs. Izgatavots no silikona. Garums 12 cm, diametrs 2,2 cm.
€23,00

Falls Prostate exerciser (0215)

Lokans un elastīgs prostatas masētājs. Daudzfunkcionāls anālais zizlis. Garums 10 cm, diametrs 2,5 cm.
€17,00

Falls Prostate Inspirer (0491) Malesation

Anālās atveres un prostatas stimulators. Garums 9 cm, diametrs 1,2-2 cm.
€15,80