Vaginālās un anālās bumbiņas

VAGINĀLĀS BUMBIŅAS

Bumbiņas ir radītas īpaši sievietēm, kuras augsti novērtē savu seksualitāti.

Vispirms bumbiņas tiek ievadītas makstī un tad, sievietei kustoties, bumbiņu nobīdītie smaguma centri pārvietojas un sniedz neaizmirstamus baudas mirkļus. 

Nemanāmi atrodoties iekšienē, tās maigi masē, ar savām kustībām radot vibrācijas, kas, savukārt, liek muskuļiem strādāt, nodrošinot komfortablus treniņus, kas piemēroti jebkuram dienas ritmam. Šie vingrinājumi ir ļoti lietderīgi ne tikai sieviešu veselībai, bet arī palīdz attīstīt un pastiprināt ķermeņa erogēno zonu jutību!

ANĀLĀS VIRTENES

Anālās pērlītes intensīvas baudas mirkļiem

Anālās pērlītes ir kā anālais dildo un tās ir paredzētas Jūsu erogēnās anālās zonas stimulēšanai. Tās sastāv no pērlīšu virknes, kas savienotas kopā ar lenti vai auklu. Ir dažādi anālo pērlīšu veidi, un tām ir atšķirīgs apkārtmērs, garums, materiāls un elastīgums. Anālās pērlītes sniedz baudu gan vīriešiem, gan sievietēm, un tās var izmantot arī priekšspēles vai seksa laikā ar partneri.

Anālās krelles - īpašam apmierinājumam

Anālās krelles būtībā ir tādas pašas kā jebkura cita anālā rotaļlieta - tas ir tikai izvēles jautājums. Anālās pērlītes ir ļoti mīkstas un elastīgas, un dažas var būt arī ļoti garas. Tās var būt lielas, mazas, apaļas vai ovālas. Savienojuma auklas garums starp pērlītēm ir atkarīgs no anālo pērlīšu izmēra. Pērlīšu virtenes galā parasti ir arī rokturis vai siksniņa, kas neļauj anālajām pērlītēm pilnībā pazust. Jūs varat izmantot rokturi vai siksniņu, lai lēnām izvilktu krelles, kas arī sniedz lielu gandarījumu.

Kā lietot anālās krelles

Pirms anālo rotaļlietu lietošanas iesakām izmantot anālo dušu, jo, baudot kaislīgu anālo seksu, higiēna ir ārkārtīgi svarīga. Anālā duša ne tikai nodrošina higiēnisku izklaidi, bet tā var būt arī ļoti stimulējoša. Mēs iesakām notīrīt rotaļlietu uzreiz pēc lietošanas, lai tā būtu tīra un higiēniska un lai jūs varētu maksimāli izmantot savu rotaļlietu. Tā kā rotaļlietas ir augstas kvalitātes - tās ir ieteicams tīrīt ar siltu ziepjūdeni un neaizmirstiet regulāri izmanto arī dezinficējošu rotaļlietu tīrīšanas līdzekli. Iesācējiem vajadzētu sākt ar īsiem, elastīgiem modeļiem, jo anālajiem muskuļiem ir jāpierod pie šī jaunā baudas veida. Ļoti svarīgi ir arī lietot lubrikantu, jo tas atvieglos ievietošanu un ārkārtīgi patīkamo pērlīšu izņemšanu. Eksperti var izvēlēties jebkuru rotaļlietu no mūsu sortimenta. Ja plānojat nēsāt stimulējošas anālās pērlītes visu dienu, iesakām izmantot īsākus modeļus, jo tie ir ērtāki. Pārlūkojiet mūsu kategorijas un atrodiet sev piemērotu seksa rotaļlietu, lai piedzīvotu neaizmirstamus orgasmus.

Interneta intīmpreču veikals Tev.lv piedāvā: vaginālās bumbiņas (vaginālās lodītes, maksts bumbiņas vai mīlas bumbiņas) un anālās virtenes!

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Anālās bumbiņas Malesation 2-in-1 male fun (0343)

Anālo bumbiņu virtene no silikona. Virtenes garums 42,8 cm.
€22,00

Anālās bumbiņas A toys vibro anal beads (1212)

Anālo bumbiņu virtene no silikona. Virtenes garums 25,2 cm, bumbiņu diametrs 2-3,5 cm.
€23,00 €12,00

Anālās bumbiņas Anal fantasy collection deluxe vibro balls (1220) black

Bumbiņu diametrs 3,2cm.
€30,00

Anālās bumbiņas Black mont (0251)

Anālo bumbiņu virtene no silikona. Virtenes garums 33 cm.
€17,00

Anālās bumbiņas Black mont (0264)

Anālo bumbiņu virtene no silikona. Virtenes garums 30 cm.
€16,00

Anālās bumbiņas Funky butt beads (1229) rozā

Anālās bumbiņas no sērijas Toy Joy. Virtenes garums: 23 cm, bumbiņu diametrs: 3 cm.
€14,50

Anālās bumbiņas Heavy metal (0424) Anal beads

Smukas, gludas anālām rotaļām paredzētas bumbiņas. Veidotas no metāla, pasmagas, savērptas uz striķīša ar ērtu gredzenu tā galā. Viegli kopjamas, bumbiņu diametrs 1,5 cm.
€18,50

Anālās bumbiņas Malesation anal balls (1220) melnas

Anālo bumbiņu virtene (trīs bumbiņas). Virtenes garums and #58; 19cm, bumbiņu diametrs 2,4-3,2cm. Izgatavota no silikona.
€30,00

Anālās bumbiņas Silicone anal balls (1220) melnas

Anālās bumbiņas no silikona. Bumbiņu diametrs 3cm.
€30,00

Analo bumbiņu virtene (1229) Anal beads m-size v1

Anālo bumbiņu virtene. Virtenes garums: 23,2 cm, bumbiņu diametrs: 2,7 cm.
€14,50

Analo bumbiņu virtene (1229) Bendy twist

Anālās bumbiņas. Virtenes garums: 22,5 cm.
€14,50

Bumbiņas Black velvet balls (1104) melnas

Vaginālo bumbiņu virtene, izgatavota no silikona. Bumbiņu diametrs 3,6 cm.
€17,50