Vakuumsūkņi un aksesuāri

Vakuuma pumpji stiprai erekcijai un treniņiem

Vakuumsūkņi jeb dzimumlocekļa pumpji ir īpaši veidotas ierīces, kas paredzētas pakāpeniskai peņa palielināšanai vai erekcijas uzturēšanas treniņiem. Nereti pumpjus lieto kopā ar erekcijas gredzeniem – vispirms ar pumpi panāk erekciju un pēc tam ar gredzenu nostiprina iegūto rezultātu.

Pumpis strādā no kolbas atsūknējot gaisu (tiek radīts vakuumam tuvs stāvoklis). Tas, savukārt, sekmē asins pieplūšanu kolbā esošajam dzimumloceklim un ātri izraisa erekciju!

Ja neizdodas sasniegt erekciju bez palīgierīcēm, vakuuma pumpis ir lielisks sabiedrotais, kas ļauj sasniegt erekciju tikai dažu minūšu laikā!

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Kolba vakuumsūknim (0999)

Rezerves kolba vakuumsūknim. Garums: 21 cm, diametrs: 6 cm.
€10,00

Manšete Jelly sleeve (0080) universal

Rezerves gredzens vakuuma pumpim. Paredzēts nomaiņai gredzena nolietošanās vai plīšanas gadījumā. Izgatavots no želejas veida materiāla. (Norādītā cena par 1 rezerves gredzenu).
€6,80

Manšete Lifelike pump sleeve (0124)

Rezerves gredzens vakuuma pumpim. Paredzēts nomaiņai gredzena nolietošanās vai plīšanas gadījumā. Izgatavots no silikona.
€7,00

Manšete Silicone pump sleeve (0080)

Rezerves gredzens vakuuma pumpim. Paredzēts nomaiņai gredzena nolietošanās vai plīšanas gadījumā.
€6,80

Manšete vakuumpumpim Malesation vibrating pump sleeve (0427)

Vibrējoša manšete pumpim.
€20,00

Vakuumpumpis Jack pump (0427)

Dzimumlocekļa vakuumsūknis ar caurspīdīgu kolbu un mērīšanas skalu. Paredzēts dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, stingrības piešķiršanai, erekcijas nodrošināšanai un treniņam. Kolbas garums 23 cm.
€20,00

Vakuumpumpis (0088) Linx ultimate power vibrating penis pump

Vacumpumpis ar vibraciju.
€40,00

Vakuumpumpis (0088) Power pump vibrating penis pump

Vacumpumpis ar vibraciju.
€40,00

Vakuumpumpis (0427) penis enlarger pump

Vakuumsūknis vīriešiem - dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, stingrības piešķiršanai, erekcijas nodrošināšanai un treniņam. Cilindra garums 20 cm, cilindra diametrs 6 cm. Komplektā ietilpst 2 manšetes - viena želejas veida, otra no elastīga silikona. Ražots no izturīga un higiēniska materiāla, viegls un ērts lietošanā.
€20,00

Vakuumpumpis Air Control (0427) penis pump sarkans

Vakuumsūknis vīriešiem - dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, stingrības piešķiršanai, erekcijas nodrošināšanai un treniņam. Cilindra garums 20 cm, cilindra diametrs 5,5 cm. Ražots no izturīga un higiēniska materiāla, viegls un ērts lietošanā. Ar sūkņa palīdzību tiek radīts vakuums tilpnē, kas ir uzvilkta vīrieša dzimumloceklim un cieši tam pieguļ. Pumpja darbība imitē sievietes maksts muskulatūras radīto sūcošo sajūtu un fellāciju (ņemšanu mutē). Vakuuma erektors jeb seksa pumpis ir caurspīdīgs cilindrs ar manžeti no mīksta materiala, kam pievienota gumijas caurulīte ar gumijas bumbieri galā. Dzimumloceklis jāievada cilindrā caur manžeti, kurai blīvi jāpieguļ loceklim. Izsūknējot gaisu no cilindra dzimumloceklis sāk pakāpeniski palielināties. Kad loceklis ir kārtīgi piebriedis un gatavs dzimumaktam, tad pumpī jāielaiž gaiss, lai atbrīvotu locekli tālākam seksam.
€20,00

Vakuumpumpis Malesation penis pump starter one (0427)

Vakuumsūknis vīriešiem - dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, stingrības piešķiršanai, erekcijas nodrošināšanai un treniņam. Ražots no izturīga un higiēniska materiāla, viegls un ērts lietošanā. Ar sūkņa palīdzību tiek radīts vakuums tilpnē, kas ir uzvilkta vīrieša dzimumloceklim un cieši tam pieguļ. Pumpja darbība imitē sievietes maksts muskulatūras radīto sūcošo sajūtu un fellāciju (ņemšanu mutē). Vakuuma erektors jeb seksa pumpis ir caurspīdīgs cilindrs ar manžeti no mīksta materiala, kam pievienota gumijas caurulīte ar gumijas bumbieri galā. Dzimumloceklis jāievada cilindrā caur manžeti, kurai blīvi jāpieguļ loceklim. Izsūknējot gaisu no cilindra dzimumloceklis sāk pakāpeniski palielināties. Kad loceklis ir kārtīgi piebriedis un gatavs dzimumaktam, tad pumpī jāielaiž gaiss, lai atbrīvotu locekli tālākam seksam.
€20,00

Vakuumpumpis Power pump max (0427) melns

Vakuumsūknis vīriešiem - dzimumlocekļa izmēra palielināšanai, stingrības piešķiršanai, erekcijas nodrošināšanai un treniņam. Cilindra garums 22 cm, cilindra diametrs 6,9 cm. Ražots no izturīga un higiēniska materiāla, viegls un ērts lietošanā. Ar sūkņa palīdzību tiek radīts vakuums tilpnē, kas ir uzvilkta vīrieša dzimumloceklim un cieši tam pieguļ. Pumpja darbība imitē sievietes maksts muskulatūras radīto sūcošo sajūtu un fellāciju (ņemšanu mutē). Vakuuma erektors jeb seksa pumpis ir caurspīdīgs cilindrs ar manžeti no mīksta materiala, kam pievienota gumijas caurulīte ar gumijas bumbieri galā. Dzimumloceklis jāievada cilindrā caur manžeti, kurai blīvi jāpieguļ loceklim. Izsūknējot gaisu no cilindra dzimumloceklis sāk pakāpeniski palielināties. Kad loceklis ir kārtīgi piebriedis un gatavs dzimumaktam, tad pumpī jāielaiž gaiss, lai atbrīvotu locekli tālākam seksam.
€20,00