Vibratori pāriem

Pāru vibratori mīlēšanās pieredzes dažādošanai!

Pāru vibrators stimulē abus partnerus vienlaicīgi ar ritmisku kairināšanu un mudina izmēģināt jaunas pozas. Pāru vibrators ir ļoti elastīgs, kas nozīmē, ka tas labi pielāgojas jebkurai ķermeņa formai. Šai rotaļlietai ir gluda virsma. Tā pirmais atzars ir jāievieto sievietes makstī, bet otrais uzliekams uz sievietes klitora. Ļaujiet vaļu savai iztēlei un ļaujieties šīs kategorijas seksa rotaļlietu aizraujošajām vibrācijām.

Kad kādu laiku esat bijis kopā ar partneri, jūsu seksuālajā dzīvē var būt ieviesusies zināma vienmuļība. Jums rodas vēlme izmēģināt kaut ko jaunu, jo jūs jau zināt viens otra ķermeni no galvas. Šādā situācijā ir nepieciešamas pieaugušo seksa rotaļlietas, kas ir lielisks veids, kā dažādot pāra seksuālo dzīvi un... no jauna uzjundīt Jūsu pirmās tikšanās laikā piedzīvotās intensīvās sajūtas. Ar vibrējošām baudas ierīcēm pāriem Jūs varat piedzīvot aizraujošus, patīkamus, reibinošus mirkļus, kuros Jūs varat dalīties viens ar otru un atgriezties pie kopīgas izklaides!

Vibratori pāriem nav tikai vibrējošas apmierinošas ierīces. Jūs gaida maģiski seksa piedzīvojumi un elpu aizraujošiem orgasmiem, un vibratori pāriem ir atslēga uz šo pieredzi!

Ikvienai gaumei piemērots pāra vibrators!

Pāriem paredzētie vibratori ir dažādu formu un krāsu. Pāru vibratoriem parasti ir dažādi vibrāciju līmeņi, kurus var regulēt tieši uz vibratora. Ir arī modeļi ar bezvadu tālvadības pulti vai lietotni viedtālrunī.

Lubrikants vēl lielākai baudai!

Ieteicams partneru vibratoru lietot ar lubrikanta atbalstu, jo tas atvieglo ievietošanu un nodrošina patīkamas sajūtas mīlēšanās laikā, jo tas var novērst sāpes. Īpaši svarīgi ir izmantot ūdens bāzes lubrikantu ar pāru seksa rotaļlietām, kas tiek izgatavotas no ķermenim droša silikona, jo tas nodrošina, ka jutīgais silikons netiek bojāts! Mūsu veikala intīmpreču sortimentā ir daudz pārbaudītu, augstas kvalitātes produktu, no kuriem katrs var uzlabot jūsu seksuālo dzīvi.

Pēc lietošanas pāra vibrators jānotīra ar maigām ziepēm un rotaļlietu tīrīšanas līdzekli.

Interneta intīmpreču veikals Tev.lv piedāvā Jums iegādāties vibratorus pāriem un citas intīmpreces.

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Masāžas ierīce Aphrovibe (0234)

Ekskluzīvs vibrators pāriem - lietošanai seksa laikā. Vibratora īpašā C forma vienlaicīgi stimulē sievietes klitoru un G punktu, kā ari lauj izbaudīt vērienīgas vibrācijas vīrietim. Izgatavots no samtaina silikona. Ierīcei ir 10 vibrācijas režīmi.
€88,00 €76,00

Vibrators pāriem We-Vibe Chorus (0115) v1

Ekskluzīvs vibrators pāriem: We-Vibe Chorus. Vibrators, lietošanai seksa laikā. Vibratora īpašā C forma vienlaicīgi stimulē sievietes klitoru un G punktu, kā ari ļauj izbaudīt vērienīgas vibrācijas vīrietim. Izgatavots no samtaina silikona un ūdensdrošs. Ierīce ir vadāma ar mūsdienīga mobila telefona aplikāciju vai pulti. Pirms un pēc lietošanas noskalojiet ierīci ar siltu ziepjūdeni.
€195,00

Vibrators pāriem We-Vibe Smile (1070)

Ekskluzīvs vibrators pāriem: We-Vibe 4 Smile. Vibrators, lietošanai seksa laikā. Vibratora īpašā C forma vienlaicīgi stimulē sievietes klitoru un G punktu, kā ari ļauj izbaudīt vērienīgas vibrācijas vīrietim. Izgatavots no samtaina silikona, ūdensdrošs. Ierīcei ir 7 vibrācijas režīmi. Pirms un pēc lietošanas noskalojiet ierīci ar siltu ziepjūdeni.
€88,00

Pāru vibrators LELO Tiani Harmony (0319) aqua gaiši zils

NO JAUNA DEFINĒTA INTIMITĀTE Sekojiet savai intuīcijai un ļaujieties kopīgas baudas mirkļiem ar TIANI™ Harmony aplikācijas vadāmo vibratoru pāriem. Tam ir divi motori, kas izraisa uzbudinājumu abiem partneriem, tādējādi sasniedzot intīmāko kopīgo mērķi - harmonisku orgasmu. Plāns ir vienkāršs - noregulējiet TIANI™ Harmony, lai abi sajustu vibrācijas, un ļaujiet kaislei iedarboties. Kad jutīsieties ērti, izmantojiet lietotni, lai atraisītu papildu vibrācijas modeļus un pārveidotu savu ikdienas rutīnu par orgasma izrādi diviem.
€149,00 €89,40

Pāru vibrators LELO Tiani Duo (0329) black melns

INTĪMĀ SAIKNE Ja Jūs un Jūsu partneris vēlaties veidot dziļāku saikni gan fiziskā, gan emocionālā līmenī, TIANI™ DUO ir ideāls vibrators pāriem. Inovatīvais vibrators, ko darbina divi motori, ļauj jums izpētīt plašu vibrācijas režīmu klāstu, sekojot gan Jūsu, gan Jūsu partnera anatomijai. Tam ir arī bezvadu tālvadības pults, kas mijiedarbojas ar TIANI™ DUO, izmantojot roku kustības, un ļauj jums uzvarēt harmoniskā abpusējā orgasmā.
€179,00 €107,40