WE-VIBE

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc
Attēlot lapā

Vibrators pāriem We-Vibe Chorus (0115) v1

Ekskluzīvs vibrators pāriem: We-Vibe Chorus. Vibrators, lietošanai seksa laikā. Vibratora īpašā C forma vienlaicīgi stimulē sievietes klitoru un G punktu, kā ari ļauj izbaudīt vērienīgas vibrācijas vīrietim. Izgatavots no samtaina silikona un ūdensdrošs. Ierīce ir vadāma ar mūsdienīga mobila telefona aplikāciju vai pulti. Pirms un pēc lietošanas noskalojiet ierīci ar siltu ziepjūdeni.
€195,00

Vibrators We-Vibe Thrill (1206)

Ekskluzīvs vibrators sievietēm: We-Vibe THRILL. Vibratora īpašā forma vienlaicīgi stimulē sievietes klitoru un G punktu. Ierīcei ir 8 vibrācijas režīmi. Izgatavots no silikona, ūdensdrošs. Ierīces darbības laiks līdz 2h (tas ir atkarīgs no izvēlētā režīma). Uzlādēšana no USB pieslēgvietas (pilna uzlāde ilgst 90 minūtes). Komplektā ietilpst: lādētājs, elegants maisiņš ierīces uzglabāšanai. Pirms un pēc lietošanas noskalojiet ierīci ar siltu ziepjūdeni.
€89,00 €79,00

Vibrators pāriem We-Vibe Smile (1070)

Ekskluzīvs vibrators pāriem: We-Vibe 4 Smile. Vibrators, lietošanai seksa laikā. Vibratora īpašā C forma vienlaicīgi stimulē sievietes klitoru un G punktu, kā ari ļauj izbaudīt vērienīgas vibrācijas vīrietim. Izgatavots no samtaina silikona, ūdensdrošs. Ierīcei ir 7 vibrācijas režīmi. Pirms un pēc lietošanas noskalojiet ierīci ar siltu ziepjūdeni.
€88,00